Lewandowski był bez wątpienia największą gwiazdą premiery Huawei P10 w Polsce. Piłkarz jest oficjalnym ambasadorem marki.

Lewandowski pojawił się na imprezie w prostej, choć niejednolitej stylizacji. Napastnik Bayernu Monachium połączył bowiem elegancką marynarkę ze sportowymi butami i podwiniętymi nogawkami.

Kapitan reprezentacji Polski wybrał na premierą nowego telefonu Huawei marynarkę w kolorze ecrui, którą zestawił z gładkim, czarnym t-shirtem podkreślającym muskulaturę sportowca.

“Lewy” uzupełnił stylizację klasycznymi, czarnymi spodniami, którym podwinął nogawki. Do kompletu dobrał sportowe buty w ciemnym kolorze.

Polecamy – Premiera nowego Huawei: Lewandowski, Zawadzka, Stramowski i inni

Stylizacja polskiego napastnika widocznie spodobała się jego żonie, Annie Lewandowskiej. Piłkarz na Instagramie pochwalił się zdjęciem z premiery, które trenerka fitness momentalnie skomentowała.

“Mmmmmm. Ciasteczko” – napisała pod zdjęciem Lewandowska. 

 

Piłkarz został ambasadorem marki Huawei w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii w listopadzie 2015 roku.

Kapitan reprezentacji Polski promuje markę Huawei i jej produkty skierowane do konsumentów, przede wszystkim smartfony, tablety i urządzenia z linii weareable.

Zobacz również – Marta Sędzicka – czy sława z TOP MODEL pomaga na uczelni?

 

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów