vsCSAUSIf1E

Targi Wiatr i Woda to idealny moment w roku, by spotkać najważniejsze osoby z polskiej branży nautycznej. Tym razem porozmawialiśmy z Waldemarem Heflichem, redaktorem naczelnym magazynu “Żagle”.

Waldermar Heflich, jako redaktor naczelny udzielił redakcji przeAmbitnych ciekawego wywiadu. Warto wspomnieć, że magazyn Żagle jest jednym z najstarszych i największych magazynów o jachtingu w naszym kraju.

Polecamy: #PRZEAMBITNIBIZNESU: JOANNA RAFALSKA – JAK ZMIENIŁ SIĘ BIZNES CZARTERÓW JACHTÓW

Okazuje się, że Polska jest potęgą na skalę światową jeśli chodzi o produkcję jachtów, a wyprzedza nas tylko jeden kraj.

” Niektóre polskie stocznie mogą przechodzić czasowy kryzys w produkcji, ale to jest naturalne w takiej grze rynkowej, szczególnie na takim trudnym rynku, jakim jest rynek jachtowy, łodzi żaglowych i motorowych”

Zapraszamy na kolejny odcinek #przeAmbitniBiznesu, w którym dowiecie się: ile w Polsce jest produkowanych jachtów, dlaczego istnieje mit o upadających polskich stoczniach, oraz jak szybko rozwija się infrastruktura morska i jaki wpływ ma ona na rozwój żeglarstwa w naszym kraju.

Zobacz również: ADELE PRZERYWA KONCERT: CZY MÓGŁBY PAN PRZESTAĆ KAZAĆ LUDZIOM…

Zobacz wywiad z redaktorem naczelnym magazynu “Żagle”!


 

fot. screen z YouTube

Bądź na bieżąco z biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów