Polskie aktorki cenią sobie luksus, jednak rozsądna cena również jest niezwykle ważna. Zdecydowały się więc na samochód marki SsangYong.

Kobiety chcą się czuć w swoich samochodach dobrze oraz bezpiecznie, dlatego coraz częściej wybierają samochody SsangYong. Dodatkowym atutem tej marki jest elegancka, a zarazem dynamiczna stylistyka nadwozia oraz przemyślane w każdym szczególe wyposażenie. Auta cieszą się dużą popularnością wśród polskich aktorek – Joanna Kurowska z szerokiej gamy modeli wybrała Tivoli, a Anna Powierza jeździ XLV. Oba modele są eleganckie z ładną stylistyką, a równocześnie są pojemne, wielofunkcyjne, dynamiczne i posiadają bogate wyposażenie,  a to wszystko w rozsądnej cenie.

Polecamy: Ania Lewandowska urodzi w ten weekend?!

SsangYong już od ponad 60 lat jest obecny na rynku motoryzacyjnym, a od lat 80′ specjalizuje się przede wszystkim w produkcji samochodów z napędem 4×4 i SUV-ów. Dzięki temu miejskie samochody są nie tylko ładne, ale również praktyczne oraz bezpieczne.

Współczesne kobiety prowadzą aktywny tryb życia, więc szukają w samochodach wielofunkcyjności. Potrzebują już nie tylko wygodnego samochodu do przemieszczania się lub wożenia dzieci, ale szukają modeli, pozwalających im dodatkowo wyjechać na weekend za miasto lub pomieścić całą rodzinę wraz z bagażami podczas wakacyjnego wyjazdu. Ważna jest również kwestia wyglądu. Samochód nie może być nudny i przeciętny. Musi być oryginalny, ciekawy i powinien przyciągać uwagę.

Zobacz również: Paulina Drażba zdradza szczegóły swojej największej wpadki modowej

Joanna Kurowska Hotel Słoneczny Zdroj Fot. Kamil Wojciechowski

fot. informacja prasowa/Kamil Wojciechowski

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Faceooku!


Nie ma więcej wpisów