Wielkie brawa!

Bartek Janusz to nie tylko ceniony projektant ubrań i stylista fryzur ale przede wszystkim mężczyzna z wielkim sercem. 

Swoje umiejętności tworzenia wyjątkowych ubrań, postanowił wykorzystać do stworzenia niecodziennego projektu. Bartek, współpracuje hospicjum dziecięcym Promyczek i to właśnie dla podopiecznych stworzył niepowtarzalną mini kolekcję pod hasłem “Kosmyk”.

Do akcji zaangażowały się także znani i lubiani artyści m.in. Ewa Farna, Margaret, Sarsa, Kasia Bujakiewicz, Ewelina Lisowska, Doda, Natalia Siwiec, Mateusz Maga. Co chwilę do akcji dołączają kolejne osoby, warto pójść w ich ślady i wspomóc zacny cel!

Już od wielu lat współpracuje z tym hospicjum, ale tym razem do akcji udało mi się zaprosić wiele znajomych i gwiazd. Postanowiłem wypuścić limitowaną kolekcję ubrań steetowych, jak bluzy, czapki, T-shirty, koszule. Wszystko w trzech podstawowych kolorach: czerni, bieli i czerwieni. Postanowiłem na prostotę. Specjalnie do tej akcji zaprojektowałem nowe ikony w kształcie grzebieni, nożyczek itd., ale wszystko z przymrużeniem oka. Mając na uwadze, że jest to akcja, której dochód przeznaczony jest dla dzieci, do podstawowych narzędzi fryzjerskich dodałem serca. Serca zawsze kojarzą się z miłością i pozytywną energią. Udało mi się namówić wiele gwiazd, by zrobiły sobie selfie w czapkach z tej kolekcji. Cieszę się, że tak ochoczo włączyły się w projekt

Wszystkie projekty można zakupić online na stronie Bartka Janusza. Wystarczy wejść na www.sklep.bartekjanusz.pl i wejść w zakładkę “Kosmyk”. Cały dochód ze sprzedaży ubrań i czapek wędruje do “Hospicjum Dziecięcego Promyczek”. 

Do dzieła! 


Nie ma więcej wpisów