Jak się okazuje, była Słowianka Donatana jest bardzo dobrym kierowcą. Sama przyznaje, że jeździ lepiej niż niejeden mężczyzna. 

Paula Tumala zyskała popularność w 2013 roku, kiedy to została wybrana do udziału w teledysku Cleo i Donatana do utworu “My Słowianie“. Zagrała jedną ze Słowianek, skąpo ubranych dziewcząt prezentujących swoje wdzięki. Teledysk odbił się sporym echem w branży muzycznej, a utwór zyskał status przeboju.

W maju 2014 roku Tumala towarzyszyła artystom podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, kiedy to modelka wcieliła się w rolę Słowianki ubijającej masło.

Polecamy: Selena Gomez kończy ze śpiewaniem?! Udzieliła szczerego wywiadu!

Biografia Pauli jest jednak o wiele bogatsza. Zaczynała w konkursach piękności, a następnie współpracowała w charakterze modelki z takimi markami jak Calvin Klein, Novella, Softline, Bruno Banani czy Nipplex.

Jak sama przyznaje, posiada również inne pasje niż modeling. 

Bardzo dobrze parkuję. Myślę, że niejedna osoba może mi to przyznać. W tym akurat nie mogę być skromna. Myślę, że jestem bardzo dobrym kierowcą. Niejeden mężczyzna gorzej jeździ ode mnie samochodem – powiedziała Tumala. 

Modelka zapewniła również, że osoby, które miały przyjemność jechać z nią samochodem, mogą potwierdzić jej umiejętności jazdy za kółkiem.

Jak sama przyznała, po Warszawie jeździ z prędkością 60 km/h.

Zobacz również: Kim jest Kamila Wasilewska – Miss Passion 2017?

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów