Edyta Górniak, od kilku lat stara się wydać płytę, która przyniesie jej sukces na miarę “Dotyku” z 1995 roku. Dziś już wiemy, że nowe wydawcnitwo zbliża się wielkimi krokami!

Od czasu kiedy Edyta Górniak zrezygnowała z bycia jurorką w programu The Voice of Poland, bardzo rzadko pojawia się w polskich mediach. Razem z synem Allanem, przeprowadziła się do Los Angeles, jak sama mówi “miasta artystów”.

Polecamy – PAULLA KOMENTUJE PORÓWNANIA DO GÓRNIAK: “NIE JESTEM DIWĄ, PILNOWAŁAM, BY…”

Podczas ostatniej wizyty w Polsce promowała lakiery do paznokci oraz pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN, w którym opowiadała o swoim życiu w USA. Poznała tam swojego nowego przyjaciela Davida Fostera – amerykańskiego kompozytora, producenta muzycznego, który jest twórcą utwórów m.in Whitney Houston. Edyta rozwiała wszelkie wątpiwośći co to spekulacji na temat jej rzekomego związku z muzykiem:

“jesteśmy w bardzo dobrych relacjach przyjacielskich”

zapewniła w Dzień Dobry TVN.

Wczoraj natomiast, na kanałach social media, gwiazda po raz kolejny udostępniła selfie z Donatanem, a chwilę potem zdjęcie, które wskazuje na nagrywanie klipu.

Zobacz również EDYTA GÓRNIAK ZAPROSIŁA NA KAWĘ POPULARNEGO MUZYKA? WIEMY O KIM MOWA!


Czy jest to nawiązanie do nowego teledysku Edyty, czy ma to związek z Donatanem, o tym dowiemy się już wkrótce. My nie możemy się doczekać i czekamy z niecierpliowścią!

fot. screen z Instagram

Bądź na bieżąco z  informacjami o gwiazdachPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów