Uczestnicy mają rywalizować w ekstremalnych warunkach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii. Program nazywać się będzie “Wyspa przetrwania”.

Telewizja Polsat nie podaje jeszcze, kiedy nowy program będzie emitowany ani kto będzie jego gospodarzem. Jak poinformowały osoby ze stacji, właśnie ruszają castingi do nowego reality show.

Miejscem “Wyspy przetrwania” będzie – jak sama nazwa wskazuje – jedna z dzikich wysp Oceanii. Celem  uczestników będzie przetrwanie na niej kilku tygodni, do czego trzeba będzie wykazać się siłą, intelektem, wytrwałością i umiejętnością pracy w grupie.

Polecamy: W czym Paula Tumala jest lepsza od mężczyzn?

“Wyspa przetrwania” to polska wersja popularnego programu “Survivor” emitowanego od 2000 roku. W każdej z dotychczasowych edycji brało udział ok. 20 uczestników, którzy początkowo byli dzieleni na dwa plemiona. Po rozegraniu kolejnych konkurencji sami decydowali w głosowaniu, który zawodnik odpada.

W amerykańskiej wersji zwycięzca otrzymywał milion dolarów. Program był do tej pory realizowany przez nadawców z 50 krajów.

Kilka edycji amerykańskiej wersji (z tytułem “Ryzykanci“) było emitowanych w Polsce – w TVP2, TV4, TV6 i AXN.

Zgłoszenia do programu należy przesyłać na adres casting@wyspaprzetrwania.tv. Oprócz krótkiej notki o sobie, w której powinny się znaleźć podstawowe informacje takie jak: wiek kandydata, zawód, miasto, z którego pochodzi, wykształcenie, pasje, motywacja do udziału w programie oraz trzy fotografie (portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym).

Zobacz również: Edyta Górniak nagrywa teledysk?!

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów