Sto lat Lady Gaga!

Dziś jedna z największych artystek światowych, Lady Gaga świętuje swoje 31. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zbiór największych hitów wokalistki, które zaprezentowała od 2008 roku kiedy do sprzedaży trafił jej debiutancki album pt. “Flame”.

Gwiazda tego formatu nie może narzekać na brak przebojów. Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że na każdym krążku, Lady Gaga zamieściła chociażby kilka wielkich hitów, które były grane we wszystkich stacjach radiowych na świecie. 

Począwszy od pierwszego krążka “Flame”, który zawierał m.in. utwory “LoveGame“, “Paparazzi”, “Just Dance” i “Poker Face”, wokalistka regularnie zaskakiwała kolejnymi świetnymi piosenkami. Jej druga płyta pt. “Born This Way” to prawdziwa kopalnia popularnych singli tj. tytułowy “Born This Way”, “Judas”, “Marry the Night”, “You and I” czy “The Edge of Glory”. Najmniej “hitowy” okazał się trzeci album “ARTPOP” choć i tu nie zabrakło piosenek, które przypadły do gustu słuczaczom. Mowa o “Do What U Want”, “Venus”  czy “Applause”.

Ostatnim w jej dorobku jest krążek “Joanne” i tu artystka zaprezentowała zupełnie inne brzmienia, a co się z tym wiąże – kompletnie inny wizerunek. Już po zaprezentowaniu pierwszego singla pt. “Perfect Illusion”, wszyscy wiedzieli, że Lady Gaga wkroczyła w nowy etap swojej twórczości.

Cofnijcie się w czasie i zobaczcie jak zmieniała się Lady Gaga!
Nie ma więcej wpisów