Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa akcji “JEM DRUGIE ŚNIADANIE”. Pojawiła się na niej ulubienica Telewizji Publicznej Barbara Kurdej – Szatan.

Aktualnie Barbara jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. W styczniu odebrała swoją trzecią Telekamerę w kategorii najlepsza aktorka, co powoduje, że za rok otrzyma Złotą Telekamerę! Jako ulubienica TVP gra w serialu, prowadzi na zmianę dwa programy: na wiosnę “Kocham Cię Polsko“, w sezonie jesiennym “The Voice of Poland“.

Polecamy – Gwiazdy wspierają akcje Jem Drugie Śniadanie!

Basia jest znana również z tego, iż jej stylizacje często nie są przemyślane. Raz po raz zalicza modowe, jednak ostatnio wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego, gdzie pojawiła się w jeansowym looku, który można zaliczyć do udanych. Dzisiaj na koferencji prasowej “Jem drugie śniadanie” znów nie wyglądała najgorzej!

Do jasnego sweterka dobrała spódnicę  w białoczarne kropki marki Taranko. Całość uzupełniła torebką Goshico i beżowymi butami na obcasie. Trochę za długa spódnica, spowodowała, że Basia stała się jeszcze niższa, niż w rzeczywistości jest. Gdyby ten istotny aspekt można by uznać, że Basia wyglądała dobrze, natomiasto popełniła błędy i wyglądała w porząku. Jednak porównując jej wcześniejsze stylizacje, naprawdę nie jest źle!

Zobacz też – Wiosenne stylizacje gwiazd na premierze marki Spark! Zobacz kto się pojawił!

sta_2225

Zobacz też – Natalia Kukulska wygląda świetnie po ciąży!

fot. StrefaGwiazd / screen z Instagram


Nie ma więcej wpisów