Ostaszewska odchodzi z serialu?

Jesteście fanami serialu “Druga Szansa” w stacji TVN? Jeśli tak, na pewno informacja o małej, choć kluczowej zmianie w obsadzie, może Was zainteresować. 

Od samego początku emisji serialu, oprócz tego, że widzowie pokochali główną bohaterkę Monikę, którą gra Małgorzata Kożuchowska, wielką sympatią darzą również postać Lidki, którą od pierwszego odcinka tworzyła Maja Ostaszewska

Ku wielkiemu rozczarowaniu fanów serialu i postaci Ostaszewskiej, aktorka zamieściła dziś na Facebooku krótki komunikat, wyjaśniający jej dalsze losy w serialu. Okazuje się, że po 3 transzach “Drugiej Szansy”, Maja zrezygnowała z dalszego prowadzenia roli i skupi się na przygotowaniach do nowych projektów, a w tym nowego serialu. 

Drodzy Widzowie , Fani “Drugiej szansy” TVN! Tak , tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania…Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!

Mai życzymy dalszych sukcesów, a za rolę Lidki serdecznie dziękujemy!


Nie ma więcej wpisów