Paulina Sykut-Jeżyna kilka tygodni temu została mamą. Dziecko przyszło na świat na początku grudniu 2016 roku. Już w trakcie ciąży na bieżąco dzieliła się ze swoimi fanami jej przebiegiem na Instagramie. Nie inaczej jest po narodzinach – prezenterka telewizji Polsat opublikowała zdjęcie ze swoją córeczką.

Polecamy: DOROTA GARDIAS JAKO PIERWSZA ODPADŁA Z AZJA EXPRESS?

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż Piotr Jeżyna niedawno po raz pierwszy zostali szczęśliwymi rodzicami. Dziewczynka otrzymała rzadko spotykane już imię – Róża.

Na profilach Pauliny na Facebooku i Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z córką. Prezenterka, którą zwykle oglądamy w telewizji lub na oficjalnych galach, tym razem pokazał swoją zupełnie naturalną odsłonę.

Zdjęcie, które opublikowała Paulina Sykut-Jeżyna, zebrało ponad 6 tys. polubień na Instagramie. Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad fotografią prezenterki z dzieckiem. “Perfekcyjnie”, “cudna rodzinka”, “najlepszy sylwester, jaki może być”, “jak wspaniale”, “rewelacyjne zdjęcie”, “najpiękniejsze zdjęcie sylwestrowe jakie dziś zobaczyłam!” – to tylko niektóre z licznych komentarzy pod zdjęciem.

Wśród komentujących znalazły się także koleżanki Pauliny Sykut-Jeżyny, w tym m.in. Agnieszka Sienkiewicz i Anna Karczmarczyk (Kocham Was!), zwyciężczynie programu Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji Polsat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: BORUC WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT CIĄŻY LEWANDOWSKIEJ! SPRAWDŹ CO POWIEDZIAŁA!

❤ #mam #tę #moc 👊🏻👨‍👩‍👧🦄 #nazawszerazem #paulinapiotrróża #mama #tata #córcia

A post shared by Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

fot. Instagram

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów