18-letnia Lily-Rose ma już na swoim koncie zlecenia dla Chanel, a Karl Lagerfeld jest dla niej niczym wujek. Marzenie każdej modelki ona spełniła w kilka miesięcy!

Świat mody na dobre zachwycił się dorastającą córką Vanessy Paradis i Johny’ego Deppa. Mimo trendu na twarze nietypowe i oryginalne, jej klasyczna, delikatna uroda inspiruje projektantów takich jak Karl Lagerfeld. Nic więc dziwnego, że Lily-Rose regularnie współpracuje z marką Chanel: wystąpiła w kampanii perfum No. 5, brała udział w pokazach haute couture, a ostatnio została też twarzą reklamy błyszczyków Coco Gloss. Oprócz tego realizuje sesje zdjęciowe dla największych magazynów – pojawiła się już na okładkach m.in.Vanity Fair, Glamour, Elle i Vogue.

Polecamy – Doda sprzedaje samochód! Kwota może zawrócić w głowie!

Pokaźny dorobek jak na niecały rok kariery, jednak młoda gwiazda nie zamierza zwalniać tempa. Zrezygnowała ze szkoły, by móc w pełni pracować na swój sukces, ale nie ogranicza się tylko do modelingu. Spełnia się też jako aktorka – grała już w kilku filmach, w tym w „Planetarium“ u boku Natalie Portman. Co więcej, była nominowana do nagrody Cezar dla najbardziej obiecującej aktorki za dramat biograficzny „Tancerka“. 

Czekamy z niecierpliwością, jak dalej rozwinie się jej kariera!

Zobacz również – Styl Gigi Hadid! Zobacz jak zachwycić niczym modelka!

 

Autor – Karolina Sakowicz

fot. Informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z modąPolub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów