Wszyscy fani Katy Perry, od momentu zakończenia trasy koncertowej promującej krążek “Prism” oraz premiery tej płyty, czekają na nowości muzyczne. Artystka długo zwlekała z nowym materiałem, ale jak wielokrotnie przyznawała, musiała dać sobie oddech i zacząć tworzyć bez przymusu, zgodnie z tym co podpowiada jej serca.

Polecamy: KATY PERRY PREZENTUJE NOWY SINGIEL. ZOBACZCIE VIDEO DO “CHAINED TO THE RHYTHM”!

21 lutego do sieci trafił jej pierwszy od czasów “Rise” (7 miesięcy temu) oraz “This Is How We Do” (2 lata temu) teledysk do najnowszego singla pt. “Chained to The Rhythm”. Wokalistka zapowiada tym kawałkiem nowy album, choć póki co nic więcej na ten temat nie wiadomo. Singiel natychmiast skradł serca słuchaczy na całym świecie, a teledysk obejrzano blisko 130 mln razy. 

Pamiętacie kolorowy świat, który Katy Perry zaprezentowała w “Chained to The Rhythm”? Artystka wraz z całą ekipą zaprosiła widzów do wymyślonej krainy o nazwie Oblivia, a teraz, przygotowała dla fanów dodatkową atrakcję. Zgodnie z zapowiedzią, zaprosiła za kulisy powstawania tego teledysku. Klip powstał w styczniu (dwa dni) na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii. Twórcą jest Matthew Cullen, który współpracował z Katy Perry przy teledyskach do “Dark Horse” oraz “California Gurls”.

Video w całej okazałości można oglądać wyłącznie w serwisie amazon.com. Wystarczy kliknąć w ten linkNie ma więcej wpisów