Jakie to uczucie brać udział z sesji dla znanego domu mody, gdy za obiektywem stoi wybranka? Zayn miał okazję się o tym przekonać!

Muzyk, były członek zespołu One Direction, a prywatnie chłopak Gigi Hadid. To oczywiście Zayn Malik, który razem z modelką Adwoa Aboah wystąpił w kampanii Versus Versace na wiosnę/lato 2017.

Polecamy – Nowe gorące nazwisko w świecie mody: Lily-Rose Depp – kim jest?

Zdjęcia robione były w hotelu w Los Angeles, a ich autorem jest… sama Gigi! Gwiazda sfotografowała sesję swoim iPhonem, ale patrząc na efekt końcowy wcale nie nasuwa się myśl, że brakuje mu profesjonalizmu.

Twórcom zależało na tym, by ukazać bohaterów w intymnych sytuacjach, możemy więc zobaczyć Zayna grającego na gitarze czy siedzącego przy tapczanie, a także ekscentryczną Adwoa rozłożoną na fotelu oraz w kuchni. Nie ma pozowania, jest za to naturalność i dynamika. Na uwagę zasługują także oryginalne ujęcia, często ucinające postaci lub celowo pokazujące je z dołu. Dodaje to tylko autentyczności – ma się wrażenie, że zdjęcia są zapisem czynności z codziennego życia.

Wiemy, że to jeszcze nie koniec współpracy Zayna z Versus – jak zadeklarował sam wokalista, już w czerwcu odbędzie się premiera limitowanej kolekcji zaprojektowanej przez niego specjalnie dla tej marki. Nie możemy się doczekać!

Zobacz równieżZregeneruj włosy po zimie… rzeżuchą i pokrzywą! Czym jeszcze?

Autor – Karolina Sakowicz


Nie ma więcej wpisów