W minionym tygodniu odbyło się kilka eventów ściankowych, na których mogliśmy podziwiać stylizacje gwiazd. Nie zabrakło Gosi Rozenek – Majdan, a dwie gwiazdy pojawiły się na kilku imprezach.

Mija kolejny tydzień, czas na podsumowanie wzlotów i upadków polskich gwiazd na ściankach. Naszą uwagę przyciągnęła przede wszystkim Natalia Kukulska. Świeżo upieczona mama na konferencji prasowej – podwórko talentów Nivea pojawiła się w jasnych spodniach i koszuli Moxos by Małgorzata Knopik – Skibińska. Wzorzyste buty to projekt marki Kazar.

Polecamy – Maffashion uczciła pierwszy milion na Instagramie. Zrobiła to w nietypowy sposób!

Pozytywnie wypadła również żona Jakuba Rzeźniczaka,  Edyta Zajac – Rzeźniczak. Piękna modelka ubrana była dosyć prosto, ale bardzo stylowo. Do szarych jeansów, dobrała czarną marynarkę od La Manii, buty Valentino warte 2300 oraz małą torebkę Channel

Mniej niż dobrze wypadła Agnieszka Popielewicz – Hyży. Prezenterka wyglądała jak czarna bombka. Sukienka pozowliła, jakby to powiedziała Horodyńska – “wywalić cyca“. Być może dlatego Aga budziła takie wielkie zainteresowanie. Nietrafioną stylizację zaprezentowała Izabella Krzan. Miss Polonia 2016 założyła sukienkę w kwieciste wzory, chcąc uczcić nadejście wiosny. Nasza rada – niech więcej tego nie robi. 

Mimo wszystko, gwiazdą z najgorszą stylizacją tygodnia została, niestety – Katarzyna Ankudowicz. Połączenie zimy w postaci długich kozaków i wiosny w postaci kwiecistej sukienki nie wyszło na dobre. Mamy rówież wrażenię, że Kasia niezbyt wiele czasu poświęciła na fryzurę, która była delikatnie mówiąc “rozwalona”. 

Ten tydzień przyniósł więcej wpadek, niż wzlotów. Po więcej stylizacji zapraszamy do galerii!

Zobacz też – Krystyna Janda we wtorek u Kuby Wojewódzkiego: Czas rewolucji!

sta_2518

fot. StrefaGwiazd

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów