Karolina Szostak zniknie z Telewizji Polsat? Czy to w ogóle możliwe? Stanowisko rzecznika stacji dziwi, a konkurencja już zaciera ręce.

Polecamy: PIOTR GĄSOWSKI PRZEPROSIŁ ANNĘ GŁOGOWSKĄ! OBIECAŁ, ŻE…

Karolina Szostak ze względu na swoją spektakularną metamorfozę od wielu miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie w mediach. Korzystając z okazji i ciesząc się z nowej sylwetki gwiazda zaczęła intensywnie promować się na ściance, co odbiło się na jej karierze zawodowej. W połowie marca mówiło się nawet, że przez nową fascynację sławą (i odważną okładkę dla magazynu VIVA!) została zdjęta z wizji. Spostrzegawczy widzowie zauważyli, że od kilku tygodni Szostak nie pojawia się w telewizji, wycięto ją także ze spotów promujących kanał!

Będzie na antenie, jeśli tak zdecyduje redakcja. Nie ingerujemy w grafiki, które ustalają redakcje. Nie wiem, czy to wydarzy się w przyszłym tygodniu, czy za miesiąc, nie interesuje mnie to. Nie musimy tłumaczyć się z pewnej decyzji redakcyjnej – powiedział rzecznik stacji, Tomasz Matwiejczuk. 

Karolina Szostak pracuje w Polsacie ponad 20 lat, dziwi więc nas komentarz rzecznika stacji. Konkurencja już jednak zaciera ręce. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że dziennikarka otrzymała dwie nowe propozycje pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TAMARA ARCIUCH WRÓCIŁA NA SALONY PO PORODZIE! WYGLĄDA ŚWIETNIE – DUŻO ZDJĘĆBądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów