Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w bikini. To efekt sesji zrealizowanej na potrzeby nowej wersji jej książki. 

Polecamy: GWIAZDY SERIALU RANCZO NA SPOTKANIU: MARTA LIPIŃSKA, PAULINA CHYLEWSKA, ILONA OSTROWSKA, DOROTA CHOTECKA I INNI [GALERIA]

Kinga Rusin to jedna z tych gwiazd, które promują zdrowy tryb życia. Prezenterka TVN wydała książkę pod tytułem Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik. Doczekała się ona już trzeciej edycji, a fani są pod wrażeniem jej efektów. Z tej okazji Rusin wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której pozuje w samym bikini.

Pod postem Rusin poprosiła o radę, które ze zdjęć wybrać do wiosennej wersji książki. Fani mieli twardy orzech do zgryzienia, bo gwiazda na obu fotografiach wyszła rewelacyjnie! 

Uwaga! Potrzebuję Waszej opinii. Wydawnictwo zaproponowało mi dwa zdjęcia do wyboru na okładkę 3. już rozszerzonej, wiosennej edycji mojego EKOPORADNIKA (z dodatkowym rozdziałem o tym, jak odzyskać formę po zimie). Sama nie wiem… A które zdjęcie Wy byście wybrali? #ekoporadnik #jakzdrowoipięknieżyć #naturalnietroszczesieosiebie – napisała.

Komentujący niejednogłośnie stwierdzili, że Rusin lepiej wypadła na prawym zdjęciu. Wielu przyznało też, że dziennikarka jest w świetnej formie. 

Sztylet! Brzytwa!

Drugiej mniej “pozowane”. SUPER fit figura.

Zdecydowanie z uniesioną głową, po prawej stronie.

Piękna i pewna siebie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MAJA SABLEWSKA OCHODZI 37 URODZINY! ZOBACZ JAK SIĘ ZMIENIAŁA!

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów