Dzisiaj swoje święto ochodzi najpopularniejszy doradca wizerunkowy w Polsce – Maja Sablewska. Jak wyglądała jej droga w showbiznesie?! 

Polska menagerka muzyczna, doradca wizerunkowy, stylistka! Tak, mowa o Mai Sablewskiej

Maja pojawiła się w polskim showbiznesie około 10 lat temu, kiedy jako 27latka rozpoczęła współpracę z Dodą. Następnie była menagerką, a jednocześnie współtwórcą wspaniałego wizerunku Edyty Górniak, czy Mariny Łuczenko, dzisiaj już Szczęsnej. Kiedy sama zaczęła stawać się gwiazdą, doszło do konfliktów z wokalistkami, których  przebieg każdy dokładnie śledził. 

Polecamy – Gwiazdy serialu Ranczo na spotkaniu: Marta Lipińska, Paulina Chylewska, Ilona Ostrowska, Dorota Chotecka i inni [GALERIA]

W 2011 roku zasiadała w jury pierwszej edycji programu X Factor, w którym nie  było jej raczej łatwo, za sprawą uszczypliwości ze strony Kuby Wojewódzkiego. Zrezygnowała z show na głównej antenie TVNu i dostała program w TVN Style, gdzie prowadzi do dzisiaj, już 8 edycję “Sablewskiej Sposób na modę”. W autorskim programie jako doradca wizerunkowy zmienia kobiety i jak sama mówi “ubiera kobiety w pewność siebie”. Jej klasyczny, minimalistyczny styl jest wzorem dla wielu Polek. 

Jako piękna i znana kobieta, w 2015 roku pojawiła się na okładce Playboya! Od 3 lat współpracuje również z polską marką Carinii, a pod koniec zeszłego roku była twarzą najnowszej kolekcji domu mody La Mania

Cała redakcja Przeambitnych życzy Majce wszystkiego dobrego! Dalszej realizacji swoich celów, marzeń i zawsze głowy pełnej pomysłów. Patrzenia na życie przez różowe okulary! 

Zobacz też – Martyna Wojciechowska na okładce “VIVY!”. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

mkm_4553

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd / screen z Instagram / informacja prasowa


Nie ma więcej wpisów