FHfje0OOBe0

Po 5. latach stacja Polsat reaktywowała kultowy serial “Daleko od Noszy”. Nie brakuje stałej odsady m.in. Krzysztofa Kowalewskiego, Piotra Gąsowskiego, Hanny Śleszyńskiej, czy Magdaleny Mazur. W nowym sezonie pojawiły się również nowe nazwiska. 

Polecamy – Takie wejście mogła mieć tylko Ona – DODA!

Z poprzedniej obsady aktorskiej brakuje śp. Anny Przybylskiej, której to dedykowany jest ten serial. Parę miesięcy temu pojawiła się informacja, że postać nowej pielęgniarki ma zagrać Katarzyna Glinka. Media wówczas rozpisywały się, że “Glinka ma zastąpić Przybylską”. Jednak, koncepcji zastępowania kogokolwiek nie było. Rola Kasi jest stworzona całkowicie od nowa, i jak mówi – 

Nie można zastąpić Ani Przybylskiej, ona jest niezastąpiona. I nie zastępuje się kogoś kto zagrał już swoją rolę. Jednak, te porównania są w jakiś sposób naturalne.

Katarzyna Glinka w serial wciela się w postać Rity, która wcześniej była stewardesą. W szpitalu podejmuje pracę jako pielęgniarka nie mając żadnego doświadczenia. Od razu asystuje przy operacjach i kompletnie nie wie co robić. I na tym jest opart cały komizm. Trzymamy kciuki za Kasię w nowej roli. 

Zobacz również – Doda o artykule w “Gazecie Finansowej”: Wolę przeczytać Harry’ego Pottera!

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów