xeaVJ53jdAc

Stacja Polsat postanowiła reaktywować kultowy serial “Daleko od noszy”. Powraca dobrze nam znana obsada m.in. Krzysztof Kowalewski, Piotr Gąsowski czy Agnieszka Suchora. Brakuje jednak śp. Ani Przybylskiej. Jak wspomina serialowa siostra Basia – “nie da się jej zastąpić”.  

Gdy pojawiła się informacja, że w nowym sezonie pojawić się ma Katarzyna Glinka i Dorota Rabczewska wiele mediów rozpisywało się, że artystki mają zastąpić Anię Przybylską. Agnieszka Suchora tłumaczy, że Kasi i Dorocie jest robiona krzywda. One zostały zatrudnione do tego serialu, ponieważ reżyser stwierdził, że potrzebne są nowe postaci. Nie miał zamiaru nikogo zastępować.  

Nie da się zastąpić Ani Przybylskiej, żeby to było jasne, nikt nie ma tutaj takiego pomysłu. Anka jest niezastąpiona. Myślę, że Kasi i Dorocie trudne jest mierzenie się z takimi tekstami. One są zatrudnione do swoich ról.

Polecamy – Katarzyna Glinka o zastąpieniu Anny Przybylskiej w “Daleko od Noszy”

Dowiedzieliśmy się,  że cały serial jest dedykowany właśnie Ani. Ukłon ku zmarłej aktorce wykonała również ekipa zajmująca się scenografią, która umieściła zdjęcie Ani Przybylskiej na planie serialu, gdzie powstają nowe odcinki “Daleko od noszy”. Agnieszka Suchora wspomina, że wszyscy ją bardzo kochali.

Fajnie, że ktoś o tym pomyślał. Ania była wspaniałym człowiekiem, super koleżanką, w ogóle super osobą. (…) Teraz jak o tym mówię, aż mam dreszcze, ponieważ jest to taka śmierć z którą nie mogę się pogodzić.

Przypomnijmy, że Ania Przybylska zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki.

Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów