5BPqhDCpcj0

W stacji Polsat możemy oglądać reaktywowany serial “Daleko od noszy”. Oprócz stałej obsady m.in. Krzysztofa Kowalewskiego, Agnieszki Suchory i Piotra Gąsowskiego zobaczymy Kasię Glinkę i Dorotę Rabczewską. 

“Daleko od noszy” jest serialem znanym i lubianym chyba przez wszystkich Polaków. Agnieszka Suchora, czyli serialowa pielęgniarka Basi porównuje obsadę serialu do “rodzinki”. W jednym z ostatnich odcinków zobaczymy Dodę, czy według aktorki pasuje ona do wspomnianej “rodzinki”?

Polecamy – Takie wejście mogła mieć tylko Ona – DODA!

Do takiej rodzinki nie dobiera się osób, które by nie pasowały. To się czuje kto pasuje, a kto nie.

Agnieszka Suchora mówi, że o ile z Katarzyną Glinką gra po raz pierwszy, to z Dorotą Rabczewską łączą ją związki zawodowe.

Myśmy zaczęły grać razem w teatrze. W zeszłym roku miałyśmy premierę w teatrze Imka i gramy razem w spektaklu z Dorotą. Zrobiła bardzo dobrą rolę, bardzo fajnie nam się pracuje, siedzimy sobie razem w garderobie i się kolegujemy.

Aktorce bardzo podoba się gra aktorka Dody i ma nadzieję, że w następnym sezonie pojawi się jej jeszcze więcej, ponieważ wątek z nią związany jest bardzo śmieszy. 

Dorota jest świetna! Ja się bardzo cieszę, że ma ona taką rolę w “Daleko od Noszy” 

Doda gra postać Anielki, która złamała przepisy drogowe i straciła prawo jazdy, a w ramach kary sąd nałożył na nią obowiązek pracy społecznej. Ta wybrała pracę jako sanitariuszka w szpitalu.

Zobacz również – KATARZYNA GLINKA O ZASTĄPIENIU ANNY PRZYBYLSKIEJ W “DALEKO OD NOSZY”

Bądź na bieżąco z gwiazdami – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów