Ig4CTibJIRs

Piotr Gąsowski wydał książkę pt. “Co mi w życiu nie wyszło”. Zawiera ona wiele ciekawych historii o których nikt dotąd nie słyszał. Jej pisanie trwało pięć lat i w przeciwieństwie do większości wydawanych teraz książek, ta jest od początku do końca napisana przez jedną osobą, czyli Piotra. Jakie historię są w niej poruszone? 

Znajdziemy w niej wiele kontrowersyjnych historii z życia aktora, ale również wątki związane z jego otoczeniem. Na samym początku widnieje dopisek “książkę napisałem sam”, jest to specjalny zabieg, polegający na tym, żeby nikt nie miał pretensji do aktora jeśli książka by się nie spodobała. 

Polecamy – Tajemnicza sesja Rozenek-Majdan. Z kim pozuje do zdjęć?

Pomysł był bardziej pomysłem znajomych, ponieważ oni zawsze mówili, żebym spisywał swoje przygody, bo one są niesamowite. Jednak, nie myślałem o tym poważnie. W końcu zacząłem pisać parę słów na moją powstającą stronę internetową. Ulało mi się więcej, wyszło 20, 30, 50, 100 stron. Potem dałem to komuś kto się zna na pisaniu. Powiedział pisz i tak to powstało.

Było wiele historii których Piotr Gąsowski obawiał się spisać. M.in. sytuacja, gdy aktor skompromitował się przed intelektualistami w Monachium z powodu problemów żołądkowych, czy taka, że był na planie filmu porno. Zachęcamy do lektury książki “Co mi w życiu nie wyszło”, aby dowiedzieć się m.in. dlaczego Piotr ostatecznie nie zagrał w erotycznej produkcji i o roli filmowej u boku hollywoodzkiego gwiazdora Robina Williamsa.

 Zobacz również – Doda o artykule w “Gazecie Finansowej”: Wolę przeczytać Harry’ego Pottera!

 Bądź na bieżącoPolub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów