Serial Druga Szansa cieszy się dużą popularnością, a odtwarzającą w nim główną rolę Małgorzatę Kożuchowską szefostwo TVN bardzo docenia. Dzięki temu, aktorka w niedługim czasie może liczyć na sporą podwyżkę – informuje Super Express.

Polecamy: MARTYNA WOJCIECHOWSKA O TATUAŻACH: PIERWSZY ZROBIŁAM GRUBO PO TRZYDZIESTCE

Według doniesień tabloidu, aktorka została ulubienicą dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka. Jak donosi Super Express, kilka dni temu zaprosił Małgorzatę do jednej z najdroższych włoskich restauracji i między potrawami zaproponował jej podwyżkę. 

Małgorzata Kożuchowska za następny sezon serialu będzie dostawać 15 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! Ponadto, będzie premiowana za każdy wpis w social mediach na temat serialu Druga szansa. To pierwszy taki przypadek w historii polskiego show-biznesu. Jak podliczył tabloid, Kożuchowska za następny sezon serialu TVN może zarobić aż… 600 tysięcy złotych.

Taka kwota zwala z nóg, choć w historii TVN znajdą się aktorzy, którzy zarabiali jeszcze więcej. Jedną z nich była Sonia Bohosiewicz. Aktorka mogła liczyć na 200 tysięcy złotych miesięcznie za 30 dni pracy przy serialu Usta, usta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: NA SALONACH POWIAŁO NUDĄ, ALE KTOŚ MUSIAŁ WYGRAĆ! NAJGORSZE I NAJLEPSZE STYLIZACJE TYGODNIA!

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów