Kolejny tydzień za nami. Gwiazdy walczyly o uwagę na imprezach, udzielały wywiadów, a jak wyszło pod względem wizualnym? Sprawdźcie!

Otwarcie nowego butiku w Galerii Mokotów, konferencja marki ByByliss, m.in na tych imprezach mogliśmy podziwiać stylizacje gwiazd. Która wypadła najlepiej?

Polecamy — Michał Witkowski zdradził ilość zrobionych zabiegów!

Prawdę mówiąc w tym tygodniu powiało nudą. Trudno było tak naprawdę wybrać najgorszą stylizację bo było ich tak wiele. Jednak na początek coś miłego i Magdalena Antosiewicz. 37letnia blogerka krytykowana często za swój wygląd, wie jak zwrócić na siebie uwagę! W tym tygodniu na finale plebiscytu Liderzy Biznesu Magda pojawiła się dosyć skąpej kreacji. Czarna sukienka w formie halki od Doroty Goldpoint, plus drogie dodatki w postaci butów Jimmy Choo za ponad 3 tys. i torby Gucci za ponad 10 tys. zł uplasowały Magdę w człówce najlepiej ubranych w tym tygodniu.

W czołówce znalazła się także piękna Tamara Arciuch, która wróciła na salony, po urodzeniu córeczki. Aktorę wyprzedziła jak zwykle zjawiskowa, piękna Pani dyrektor pokazów mody – Katarzyna Sokołowska!

Pozostałe stylizacje, które znajdziecie w poniższej galerii mówią same za siebie. Renata Kaczoruk na przykład – nie tylko wyglądała źle, ale truno też znaleźć jakiekolwiek dobre zdjęcie, gdyż Renulka ciągle wyginała się w dziwny sposób, jakby chciała za wszelką cenę zmieścić się w obiektywnie aparatów. Zawiodła także Natalia Siwiec ubrana w sukienkę Bizuu, która zazwyczaj wygląda zjawiskowo. 

Miejmy nadzieję, że w następnym tygodniu będzie więcej stylizacji tak dopracowanych, jak naszej zwyciężczyni Kasi Sokołowskiej. 

Zobacz też – Martyna Wojciechowska o tatuażach: Pierwszy zrobiłam grubo po trzydziestce

sta_7161

Bądź z nami na bieżącoPolub nas na Facebooku!

fot. StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów