Majowe “Zwierciadło” pełne wiosennych propozycji.

Jesteście fanami Kate Middleton? To właśnie księżna została wybrana na kolejną (po Oldze Bołądź) bohaterkę nowego “Zwierciadła” i to ona trafi na wiosenną okładkę. Majowy numer dziś trafił do sprzedaży!

Uosobienie marzeń dziewczynek wychowanych na filmach Disneya: piękna, mądra, elegancka i poślubiła księcia. Kate de domo Middleton to zły wzór dla kobiet ceniących niezależność, lecz w zawodzie księżnej nie ma sobie równych. Potwierdzi to w lipcu podczas wizyty w Polsce. Ale czy jej życie to faktycznie beztroska bajka?

Oprócz dużego artykułu o Kate Middleton, czytelnicy znajdą w tym wydaniu co najmniej kilka ciekawych tekstów. Wśród nich jest niewątpliwie wywiad z Grażyną Torbicką i Krystyną Loską, a więc kobietach, które zdecydowanie są w tej chwili legendami polskiej telewizji i obydwie są cenione i lubione przez widzów.

Ikony polskiego dziennikarstwa telewizyjnego. Profesjonalistki w  każdym calu. Matka i córka strzegące swojej autonomii – nigdy nie wchodzą razem do kuchni, nie udzielają wspólnych wywiadów. Nam Krystyna Loska i Grażyna Torbicka opowiadają o pracy, która nie może być całym światem, o rodzinie, dla której warto się zatrzymać, i życiu, którego nie da się przechytrzyć.

Dla młodszych czytelników, to “Cudowne Lata” z Margaret mogą okazać się interesujące. W rozmowie z Hanką Halek, Małgosia opowiedziała o swoim dzieciństwie, dojrzewaniu, początkach kariery i o sprawach obecnych, a więc popularności i inspiracjach do tworzenia. Tekstowi towarzyszą zdjęcia Rafała Masłowa. 

Jak to możliwe, że życie Margaret gna jak dzikie, a ona nie zwariowała? Jak to jest mieszkać z 30 psami husky albo wjechać rowerem na autostradę? I gdzie chciałaby się zatrzymać, gdy Warszawa jej się znudzi?

“Zwierciadło” już w sprzedaży. Jego cena to 9,99 żł, zaś z dodatkiem – złotówkę drożej.


Nie ma więcej wpisów