Aktor zabrał głos w sprawie Katy Perry. Co ich łączy?!

Na początku marca w sieci pojawiła się informacja o nagłym rozpadzie związku Katy Perry i Orlando Bloom’a. Nie trzeba było długo czekać na oficjalny komunikat w tej sprawie, który natychmiast uciął narastające plotki odnośnie tej sprawy. 

Polecamy: KATY PERRY I ORLANDO BLOOM ROZSTALI SIĘ? JEST OFICJALNE OŚWIADCZENIE!

Katy i Orlando poinformowali, że faktycznie rozstali się ale na przyjacielskich zasadach, dając sobie dużo szacunku.  Od tamtej pory nie pojawiały się już głosy w tej sprawie, a sprawa wydawała się być zakończona i wyjaśniona. Aż do teraz. Orlando Bloom zdecydował się w kilku zdaniach opowiedzieć o rozstaniu z Perry na łamach brytyjskiego “Elle”. Jak się okazuje, była para nadal się przyjaźni, co zdaniem aktora daje dobry przykład dla innych ludzi.

Jesteśmy przyjaciółmi. Jest dobrze. Jesteśmy dorośli. Tak się składa, że ona jest kimś, kto jest bardzo zauważalny, ale ja nie sądzę, by ktokolwiek interesował się tym, co ja robię. I nie nikt nie powinien. To jest między nami. Lepiej jest dawać przykład dzieciakom i pokazywać, że zerwania nie muszą kończyć się nienawiścią” – powiedział Orlando Bloom w wywiadzie dla Elle UK

Taki komentarz ze strony Orlando nie pozostawia już żadnych złudzeń. Jedno jest pewne, byli świetną parą!

 


Nie ma więcej wpisów