FPYRKpXkLJQ

Po sukcesie “Kopiuj-wklej” Doda wraz z zespołem Virgin tworzy teledysk do kolejnego singla z płyty Choni. Gwiazda zdradza co się zmieniło w jej twórczości po 30-stce.

Choni to czwarty album studyjny polskiego zespołu muzycznego Virgin. Nowa płyta zespołu oznacza zmianę wizerunkową Dody. Teledyski z jej udziałem nie będą już charakteryzować się bogactwem formy, a raczej… przesłaniem.

Polecamy: LITTLEMONSTER96 “DZIEWCZYNA TAKA JAK TY…”, CZY ABY NA PEWNO?!

Szczególnie po 30 w swojej twórczości stawiam na przesłania, metafory, symbole. Może nie dosłownie, żeby każdy miał zabawę odczytując ten szyfr. I nie do końca tym symbolem ma być mój biust. Cieszy mnie, że pod piosenką Kopiuj-wklej, która jest utkana symbolami, fani odczytują ją na swój sposób – mówi ikona polskiego popu. 

W piosence pod tytułem “Sens”, do której w ostatnich dniach nagrywany był teledysk nie brakuje zagadek. Co o samym utworze mówi Doda?

Nie chcę nikomu ułatwiać odszyfrowania. Mogę jedynie powiedzieć, że piosenka opowiada o osobie, która przybliża nam swoje historie. Zostawiły one na jej sercu wielką skazę – zdradza Dorota. 

Koniecznie zobaczcie nasz wywiad z Dodą, aby dowiedzieć się jeszcze więcej! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – TYLKO U NAS: IWONA PAVLOVIĆ ZDRADZA, KTO JEST FAWORYTEM W TAŃCU Z GWIAZDAMI

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów