Donald Tusk ma zjawić się Warszawie 19 kwietnia. Na ten dzień zaplanowano jego przesłuchanie w Prokuraturze Krajowej w Warszawie. Jego zwolennicy chcą powitać byłego premiera na Dworcu Centralnym. Akcję promuje m.in. Krystyna Janda

Polecamy: ROBERT I ANNA LEWANDOWSCY NA MECZU. PORÓD TUŻ, TUŻ! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Donald Tusk musi się stawić w prokuraturze, która prowadzi postępowanie w sprawie byłych szefów Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Antoni Macierewicz oskarża ich o współpracę z rosyjskimi służbami, co narażałoby bezpieczeństwo państwa.

Termin przesłuchania ustalono na 19 kwietnia, czyli trzy dni przed 60. urodzinami polityka. Dlatego jego zwolennicy chcą mu zaśpiewać “sto lat” tuż przed wizytą w prokuraturze. Na Facebooku powstało wydarzenie “Powitajmy Donalda Tuska na Centralnym!”. Poparcie akcji za pośrednictwem Facebooka wyraziła aktorka Krystyna Janda. 

Jestem dumna, że Polska jest częścią zjednoczonej Europy. Było to marzenie pokoleń i spełniło się. Nie zmarnujemy tego! Dowiedziałam się o wizycie Donalda Tuska 19 kwietnia. Niektórzy chcą mu odebrać prawo występowania pod biało-czerwoną flagą. Byłoby dobrze, gdybyśmy przywitali go wszyscy tego dnia i zamanifestowali jedność z Europą – mówi na nagraniu Janda. 

Wiec ma odbyć się 19 kwietnia o godzinie 10:20 i przejdzie piechotą do prokuratury na ul. Nowowiejską 26. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ELLIE GOULDING W CENTRAL PARKU. WOKALISTKA TESTOWAŁA SAMOCHÓD RANGE ROVER VELAR!

Bądźmy razem 19.04.17.

Опубліковано Krystyna Janda 13 квітня 2017 р.

<3 <3 <3 Anna Maria Niklewska:Podaję dokładny rozkład jazdy Tuska 19.04. PDT przyjeżdża do Warszawy na Dworzec…

Опубліковано Katharina Noga 12 квітня 2017 р.

fot. Facebook

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów