Wielkie brawa dla Nieradkiewicz!

Za nami kolejna gala przyznania wyjątkowych Nagród im. Zbyszka Cybulskiego, które co rocznie trafiają do młodych aktorów, którzy wyróżnili się wybitnymi umiejętnościami aktorskimi, a ich role zostały zauważone przez jury. W jego skład wchodzą:  Jerzy Stuhr (przewodniczący), redaktor naczelny “Kina” Andrzej Kołodyński, reżyserki Monika Strzępka i Małgorzata Szumowska oraz aktorka Magdalena Popławska.

Nagrody Zbyszka Cybulskiego mają na swoim koncie tacy twórcy jak m.in. Krystyna Janda, Dorota SegdaDaniel Olbrychski, Maja Komorowska, Marian Opania, Jadwiga Jankowska – Cieślak. W tym roku nominacje otrzymali: Marta Nieradkiewicz, Julia Kijowska, Filip Pławiak i Piotr Żurawski.

Ostatecznie, laureatką tej ważnej w świecie filmu nagrody została Marta Nieradkiewicz. 33 – letnia aktorka została doceniona za role w filmach: “Kamper” Łukasza Grzegorzka i “Zjednoczonych stanach miłości” Tomasza Wasilewskiego.

Polecamy: “ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI” TOMASZA WASILEWSKIEGO NA BERLINALE. ZOBACZCIE ZWIASTUN!

Zachwyca zdolnością transformacji realizowaną niezwykle subtelnymi środkami. Wszechstronność i olbrzymi potencjał, wdzięk i osobowość ekranowa rokują wielkie nadzieje w przyszłych pracach – tak brzmiała laudacja 

Widzieliście Nieradkiewicz na ekranie? Jeśli jeszcze nie, polecamy nadrobić zaległości. Wielkie brawa!

Nieradkiewicz 4

Fot. Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński


Nie ma więcej wpisów