y-kJvO5YOE0

Iwona Pavlović na co dzień ocenia tancerzy w profesjonalnych konkursach tanecznych. W Tańcu z gwiazdami nikomu nie daje taryfy ulgowej i jeśli ktoś z uczestników tańczy kiepsko, Pavlović otwarcie o tym mówi. W rozmowie z nami zdradziła, kto według niej ma największe predyspozycje taneczne w show Polsatu.

Polecamy: KRYSTYNA JANDA WZYWA POLAKÓW DO PRZYWITANIA DONALDA TUSKA NA DWORCU W WARSZAWIE – ZNAMY SZCZEGÓŁY! [WIDEO]

Iwona Pavlović wśród uczestników Tańca z gwiazdami dostrzegła prawdziwy talent! O kim mowa? O Iwonie Cichosz. Jurorce bardzo spodobały się jej popisy taneczne. 

Jestem zaskoczona umiejętnościami Iwony. Rzeczywiście, to niezwykły talent. Bardzo się cieszę, że bierze udział w tej edycji programu. Iwona pokazuje, że taniec nie zna granic – komplementowała gwiazdę Pavlović. 

Partnerem Cichosz jest Stefano Terrazzino, który ma szczęście do wyjątkowych partnerek w Tańcu z gwiazdami. Włoski piosenkarz wygrał program już cztery razy. W Polsacie – w parze z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Wcześniej w TVN – z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Czy teraz ma szanse powtórzyć ten sukces? Bardzo możliwe, bo razem z Iwoną Cichosz zbierają jak dotąd świetne noty od jurorów!

Na razie trzeba spokojnie do tego podchodzić. Historia pokazuje, że nie raz wcześnie odpadały pary, które były naszymi faworytami – dodaje jurorka.

Czy uważacie, że para Cichosz z Terrazzino ma największe szansę na zwycięstwo?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MICHAŁ WITKOWSKI ZDRADZIŁ ILOŚĆ ZROBIONYCH ZABIEGÓW!

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów