0I6v9KbzhII

Dodę śmiało można nazwać jedną z najaktywniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W ostatnim czasie zagrała w serialu, w teatrze, wydała płytę DVD z trasy koncertowej i zrobiła teledysk do singla “Sens” z nowej płyty Choni. Gdzie czas na odpoczynek? Z odsieczą przychodzą święta Wielkanocne. 

Dorota na święta wraca do rodzinnego Ciechanowa. Spędzi ten czas oczywiście w gronie rodzinnym, czego nie może się już doczekać. Przyznaje, że woli święta Wielkanocne od tych Bożonarodzeniowych w grudniu. Wielkanoc to jest coś, co Rabczewscy lubią najbardziej – mówi.

Polecamy: DODA ZMIENIA SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ PO 30-STCE? ARTYSTKA SZCZERZE O SINGLU “SENS”

Wolę Wielkanoc od Wigilii. Jednak, święta Bożonarodzeniowe strasznie mnie dołuje, to jest jakaś depresyjna pora, dlatego wyjeżdżam zawsze w egzotyczne kraje. 

Artystka przyznała, że szczególnym dniem dla niej jest lany poniedziałek. Gwiazda zdążyła już przyzwyczaić sądziadów do widoku, kiedy to wraz z tatą i babcią latają wokół domu i oblewają się wodą. A każdy jest wyposażony w porządny pistolet, który wiele potrafi. Sąsiadom też zdarzy się być oblanym przez gwiazdę. 

Każdy sąsiad już drży! Na szczęście nikt w Ciechanowie mnie nie włóczy po sądach za popsikanie wodą.

Tymi słowami Doda nawiązała do sprawy rzekomego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak, która została umorzona przez sąd. Jak się okazało, jedyne co można było zarzucić piosenkarce to… polanie Woźniak-Starak wodą z pistoletu. Tak więc życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkanocnych wszystkim Ciechanowianom i oczywiście mokrego śmigusa-dyngusa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MARYLA RODOWICZ ŚWIĘTA SPĘDZI SAMA: NIE DOJDĘ DO POROZUMIENIA Z MĘŻEM!

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów