Ewa Chodakowska postanowiła pokazać na Facebooku, że jest wierzącą osobą. Niestety, spotkała ją za to ostra krytyka ze strony obserwatorek.

Polecamy: Doda o świętach Wielkanocnych w Ciechanowie: Każdy sąsiad już drży!

Z okazji Wielkiego Piątku trenerka wstawiła wpis, w którym zacytowała Jana Pawła II.

W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości..

“Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilie paschalną a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!” – Jan Paweł II

Pod postem wstawiła też zdjęcie krzyża. Okazuje się jednak, że epatowanie religijnością nie spodobało się jej fankom. Pod wpisem niespodziewanie pojawiły się komentarze pełne krytyki:

“co Ty Ewka nie wspierasz kobiet w walce o ich prawa ale wrzucasz jakis katolicki belkot? ja Ci zycze zebys otworzyla oczy. moglabys zrobic tyle dobrego dla kobiet w polsce…”

“Ewa come onnnnnnnnnnnnn!!! Dlaczego z fajnej platformy fitnessowo-zdrowotno- lifestylowej robic kazalnice? Mówiłaś ze nie angażujesz się politycznie i religijnie? Wiara to prywatna sprawa. Szkoda! Bardzo cię szanuje i lubię i tak i tak. Ale uważam ze fitness i faith to radykalnie inne sprawy” – napisały jej obserwatorki.

Później jednak pojawiło się sporo głosów, broniących Ewy i jej podejścia do religii.

Jak myślicie – powinna wstawiać takie treści?

Zobacz też: Maryla Rodowicz święta spędzi sama: nie dojdę do porozumienia z mężem!


Nie ma więcej wpisów