Marina Łuczenko – Szczęsna to oczywiście żona Wojtka Szczęsnego, natomiast kim jest Sandra Dziwiszek i o jakiej wojnie mowa? Sprawdźcie!

Sandra Dziwiszek to była partnerka bramkarza, z którą rozstał się w 2010 roku. Określana mianem niedoszłej aktorki – modelka, ukończyła prawo i chyba chce wrócić do showbiznesu, po ataku na Marinę!

Polceamy – Maryla Rodowicz święta spędzi sama: nie dojdę do porozumienia z mężem!

Modelka odniosła się w sieci do porównań, do żony Wojtka:

“Bardzo proszę o nie porównywanie mnie do osoby, której apogeum osiągnięć życiowych jest kupno nowej torebki, tudzież nowe zdjęcia z wakacji, która od lat bez skutku nagrywa jedną płytę”

Wpis bardzo szybko zniknął z sieci, jednak Marina zdążyła zapoznać się z jego treścią i w całkiem kulturalny sposób odpowiedziała Sandrze, w opisie pod jednym ze zdjęć na Instagramie: 

“Otaczaj się pozytywnymi ludźmi. Dobro zawsze wraca. Z moją śliczną Asią Opozdą #friends #besties #girls #happy #friendship #goodvibe #positive – napisała piosenkarka”.

Cóż, chyba każdy oburzyłby się po tak chamskich słowach, jakimi posłużyła się Sandra. Prawdą jest, iż czekamy już długo na nowe wydawnictwo Mariny, jednak w zeszłym roku nagrała singiel z międzynarodowym artysta – Jamesem Arthurem, ktory był grany w stacjach radiowych na całym świecie!

Zobacz też – Ewa Drzyzga ma kłopoty ze zdrowiem. “Zasuwam za dużo godzin”

Bądź na bieżąco Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Instagram


Nie ma więcej wpisów