3YQ3PNus7XQ

Krzysztof Ibisz debiutował jako aktor teatralny w roli Ryjka w adaptacji sztuki Sen nocy letniej w stołecznym Teatrze Ochoty 30 lat temu. Jednak, większość z nas kojarzy go jako prowadzącego takie programy jak: Bar, Awantura o kasę, Życiowa szansa, Rosyjska ruletka i oczywiście Gra w ciemno.

Krzysztof Ibisz obecnie jest współprowadzącym jednego z najpopularniejszych show w Polsce – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w stacji Polsat. Ale czy podejmując pierwszą pracę w telewizji spodziewał się takiej kariery?

Polecamy – TYLKO U NAS: Krzysztof Ibisz wróci do polityki?

Nie myślałem o karierze, teraz też nie robię nic z założeniem kariery, albo odnoszenia sukcesu., Realizuję projekty, które mnie interesują, które są moją pasją. Moją największą pasją jest telewizją. 

Przypomina o swoim ideologicznym wychowaniu i podejściu do świata, który chce zmieniać na lepsze. Chciałbym, aby mój widz z uśmiechem kładł się spać – mówi. Krzysztof Ibisz zawsze szedł tam gdzie było najtrudniej.

Moją misją jest dodawanie takiej wartości dodanej, w Tańcu z Gwiazdami moją wartością dodaną jest to, aby dać ludziom jak najwięcej eleganckiej rozrywki, która dostarcza wzruszeń, przeżyć, czasem uśmiechu.

Krzysztof Ibisz ma wiele pomysłów na nowe projekty, więc całkiem możliwe, że niedługo częściej będziemy widywać go na ekranach naszym telewizorów. 

Zobacz również – Doda o świętach Wielkanocnych w Ciechanowie: Każdy sąsiad już drży!

 

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów