Iwona Pavlović, Maciej Orłoś, Aleksandra Szwed i Krzysztof Ibisz – to tylko kilku tegorocznych laureatów nagrody Osobowości i Sukcesy Roku 2017. Gala odbyła się po raz szósty w historii. 

Polecamy: TYLKO U NAS: KRZYSZTOF IBISZ WRÓCI DO POLITYKI?

11 kwietnia rozdano statuetki najwybitniejszym postaciom i biznesom bieżącego roku. Gala odbyła się w Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport w Warszawie. W kapitule obecni byli przedstawiciele redakcji magazynu Osobowości i Sukcesy oraz gwiazdy nagrodzone w poprzednich edycjach – Magda Gessler, Cezary Pazura czy Martyna Wojciechowska. 

W tym roku statuetki zostały przyznane w kategoriach: Osobowość, Super Osobowość, Sukces, Super Sukces i Człowiek Sukcesu. Wśród uhonorowanych za sukcesy przedsiębiorców znalazły się m.in. firmy LEK-AM, BRUBECK,  KANDARA SPA, Grupa Arche, Dystrybucja Polska czy Yuniversal Podlaski, statuetki odebrali także przedstawiciele restauracji Amber Room, Piano Bar, drukarnia PAW DRUK, SKOFF, Zonda sp.zoo  i Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A,  oraz EVELINE Cosmetics. Warto także wspomnieć o nagrodzie dla Rafała Demczuka, właściciela Demczuk Media, Printmedia24 oraz gazet HaloWawa i HaloOtwock

Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do większego grona odbiorców i w ten sposób się zareklamować – uważa Rafał Demczuk. 

W kategorii Osobowości 2017, związanej z dokonaniami na płaszczyźnie kultury, sztuki i aktywności społecznej, wyróżnieni zostali m.in. Krzysztof Ibisz, Agnieszka Zydroń, Tomasz Majewski, Aleksandra Szwed, Tomasz Ossoliński i Marcelina Zawadzka oraz Iwona Pavlović.

To bardzo miłe uczucie być wyróżnionym wśród milionów ludzi w naszym kraju. Nie ukrywam, że tak piękna statuetka sprawia mi wiele radości – mówi Iwona Pavlović. 

Gospodarzem wieczoru i inicjatorem wydarzenia był Mariusz Pujszo – reżyser, aktor i scenarzysta filmowy – który łączył funkcje inspiratora gali i aktywnego promotora optymizmu.

Po części oficjalnej goście udali się na bankiet połączony z występami artystycznymi, gdzie bawili się do białego rana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AGNIESZKA CHYLIŃSKA W KOLEJNEJ REKLAMIE. PROMOCJA “KRÓLOWEJ ŁEZ” TRWA!

fot. informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów