W ostatnim czasie wypowiedz Kurskiego na temat udziału Dody w The Voice of Poland wywołała burze. Dzisiaj Dorota na Instagramie potwierdziła, że nie weźmie udziału w programie.

Jacek Kurski w rozmowie z Faktem powiedział, że chciałby ją w programie. Prawiąc same komplementy na temat artystki.  

Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka.

Polecamy: TAK POLSKIE GWIAZDY SPĘDZAJĄ WIELKĄ SOBOTĘ!

Po słowach Kurskiego, w Internecie zawrzało. Pojawiały się pytania, kogo zastąpi Dorota, czy Edyta Górniak odejdzie z programu. Dorota bardzo szybko skomentowała, wypowiedz w jednych z gazet:  „Chodzą takie słuchy. Ja jestem 18 lat na scenie. Już jako 33-latka trochę inną wiedzę mogę przekazać. Mam większe doświadczenie. Jestem jedną z niewielu artystek, która menadżeruje sobie od zawsze. Zajmuje się PR-em w swojej firmie, produkuję, więc jestem wszechstronna. Mogłabym udzielić kilku cennych rad młodym talentom. Ja też nie mam w sobie zazdrości. Chętnie promuję nowe twarze. Szczególnie jak ktoś jest charyzmatyczny, bo ja lubię fajne osobowości. Brakuje ich w Polsce. Może to dlatego, że Ci ludzie, którzy są inny, są ciągnięci w dół, bo wyjątkowość drażni wszystkich”. 

Kolejną burzę znowu wywołała Edyta Górniak. W rozmowie z Faktem odpowiedziała, że gdyby taka sytuacja zaistniała, to odeszłaby z programu. “Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój”.

Dzisiaj na Instagramie Dorota, została zapytana, czy będzie w The Voice of Poland. Odpisała: nie, mam każdy weekend zajęty do jesieni plus plan filmowy”.  Na oficjalnej stronie Doroty, można zauważyć wypełniony po brzegi grafik z zaplanowanymi koncertami oraz zagra w kolejnej części Pitbull’a. 

Zobacz również: Jak zmieniała się Anna Lewandowska przez ostatnich 9 miesięcy?!

Zdjęcie: screen Instagram/ info. prasowa


Nie ma więcej wpisów