Goulding wraca z nowościami muzycznymi!

Czekacie na nowy album Ellie Goulding? Mamy dla Was rewelacyjne wieści! Artystka po raz pierwszy tak otwarcie wypowiedziała się na tema nowego materiału.

Okazuje się, że wszystkie donosy dotyczący nagrywania piosenek w Londynie okazały się prawdziwe, a całość powoli zaczyna się krystalizować. Co to oznacza? Mamy nadzieję, że Ellie  zapowie premierę krążka już niebawem.

Piszę właśnie mój czwarty album, co jest dość szalone, gdy pomyślę, że to już czwarta płyta – ale wszystko składa się powoli w całość. Naprawdę potrzebuję czasu dla siebie, by odkryć, o czym pisać i odkryć, co jest dla mnie najważniejsze. Wszystko idzie powoli do przodu, ale piszę dużo w studiu w Londynie, więc bądźcie czujni  – zapewnia Goulding w ostatnim wywiadzie

Przypominamy, że na koncie Goulding są trzy albumy: “Lights” z 2010 roku, “Halcyon” z 2012 roku i ostatnia “Delirium” z 2015 roku. 

Zobaczcie również: KRAKÓW LIVE MUSIC FESTIVAL 2017: ELLIE GOULDING I ALT-J PIERWSZYMI GWIAZDAMI FESTIWALU!

Jeśli jesteście zainteresowani usłyszeniem Ellie na żywo, pamiętajcie, że jest ona gwiazdą tegorocznego Kraków Live Festiwal i zagra koncert w Polsce już w sierpniu! 


Nie ma więcej wpisów