Kulesza z wiekiem pięknieje?! Zdecydowanie!

Już dziś do sprzedaży trafił najnowszy numer magazynu “PANI”. Redakcja zdecydowała, że bohaterką maja będzie popularna i jedna z najbardziej cenionych aktorek w Polsce, a mianowicie Agata Kulesza

Polecamy: AGATA KULESZA W SPRAWIE DOSTĘPU DO KULTURY DLA OSÓB STARSZYCH: DAJ WNUKU DYCHĘ NA KINO!

Przypominamy, że podczas tegorocznej gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły, Kulesza została narodzona statuetką za swoją rolę drugoplanową w filmie “Jestem mordercą”. Na scenie pojawiła się z Izą Kuną i Agatą Buzek, które również otrzymały nominacje w tej kategorii. Aktorki stworzyły specjalny list –  manifest, którym chciały unaocznić publiczności i widzom, że pomimo ogromnym różnic między nimi, lubią się i te różnice w sobie cenią. “Lubmy się trochę” – dodała na koniec Kulesza. Ten cytat stał się również zajawką na okładce “PANI”.

Zobacz również: KULESZA, KUNA I BUZEK NAPISAŁY LIST: WSZYSTKIE TRZY JESTEŚMY AMBITNE I MAMY NERWICĘ! [ORŁY 2017]

Wywiadowi towarzyszą przepiękne, optymistyczne zdjęcia autorstwa Marcina Kempskiego. Musimy przyznać, że Agata wygląda wspaniale!

Czyli kobieca przyjaźń w show-biznesie istnieje?
Oczywiście. W domu często spotykam się z koleżankami aktorkami. Moja najbliższa przyjaciółka Agnieszka Suchora też jest aktorką. Łączy nas pasja do zawodu, więc mamy sobie dużo do powiedzenia. Nie rywalizujemy, chociaż z Kingą Preis często dostajemy te same propozycje. Jak jedna nie może zagrać, to oferta przechodzi do drugiej. Producenci kurtuazyjnie nie informują nas, że wcześniej rola została zaoferowana komuś innemu, ale my i tak to wiemy. Dzwonię do Kingi i pytam: “Nie mogłaś wziąć tego Teatru Telewizji?”. “Nie, bo robię wtedy coś innego. A co, ty dostałaś tę propozycję?”, odpowiada. I rozmawiamy sobie o scenariuszu. To miłe, że nie ma między nami zawiści.

Nowa “PANI” już w sprzedaży!


Nie ma więcej wpisów