Lady Gaga w słusznej sprawie!

William i Harry, synowie brytyjskiego następcy tronu, zaangażowali się w kampanię fundacji Heads Together, którą w 2016 roku założył William wraz z Kate Middleton. Fundacja zajmuje się poszerzaniem świadomości ludzi na temat chorób psychicznych, po to by pokazać, że nie jest to coś czego ktokolwiek powinien się wstydzić. 

Polecamy: LADY GAGA W “HARPER’S BAZAAR”: SŁAWA TO NAJLEPSZY NARKOTYK!

Do akcji zaangażowała się najpopularniejsza amerykańska artystka Lady Gaga, która zdecydowała się porozmawiać z Harrym na komunikatorze FaceTime. Przyczynkiem do jej udziału w akcji jest wyznanie z ubiegłego roku dotyczące jej zmagania z depresją i  Zespołem Stresu Pourazowego.

Zobacz również: LADY GAGA W SŁUSZNEJ SPRAWIE. ZOBACZCIE KLIP “TIL IT HAPPENS TO YOU” O MOLESTOWANIU SEKSUALNYM

Przeczytałem twój otwarty list i uznałem, że to niesamowicie wzruszające i odważne z twojej strony, że podzieliłaś się tak osobistymi emocjami. Chciałbym cię spytać, co sądzisz o takim wyznaniu i jak się z tym poczułaś? – mówi książę William.
Dla mnie, wstawanie codziennie rano ze smutkiem i wyjście na scenę było czymś, co bardzo trudno opisać. Choroby psychiczne wywołują poczucie wstydu. Wydaje ci się, że jest z tobą coś nie tak. A w moim przypadku, patrzę na te wszystkie piękne i wspaniałe rzeczy, które mam i myślę, że powinnam być taka szczęśliwa. Ale nie możesz nic poradzić na to, że budzisz się rano ze zmęczeniem, smutkiem, pełen lęku i trzęsiesz się tak, że trudno ci myśleć. Uznałam, że to część mnie i to dobrze. Poczułam, że już więcej się nie ukrywam – tłumaczy na video Lady Gaga

Wielkie brawa dla Williama i Lady Gagi! Dzięki głosom osób publicznych, które nie boją się mówić o chorobach psychicznych i fakcie, że sami się z nimi zmagali, pokazują, że jest to bardzo częsty problem, dotyczący ludzi różnych płci, różnych stanowiskach. 


Nie ma więcej wpisów