Ostaszewska wraca do gry!

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie w którym Maja Ostaszewska powiadomiła o swojej rezygnacji z dalszej pracy w serialu stacji TVN “Druga Szansa”.

Drodzy Widzowie , Fani “Drugiej szansy” TVN! Tak , tak jak zorientowaliście się po ostatnich odcinkach, znikam w tym sezonie. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Waszą niezwykłą sympatię dla mojej Lidki i całej naszej rodzinki! Ja też bardzo lubiłam to dla Was grać. Ale czas na kolejne wyzwania…Filmowe, teatralne i od września pojawię się w nowym serialu TVN. Mam nadzieję że i on przypadnie Wam do gustu. Będzie zupełnie inny. Już dziś serdecznie zapraszam!

Informacja nie spotkała się z radością widzów, którzy przez 3 transze zdążyli polubić jej bohaterkę Lidkę i z ciekawością wyglądali kolejnych jej losów.

Polecamy: MAJA OSTASZEWSKA ODCHODZI Z “DRUGIEJ SZANSY”? AKTORKA KOMENTUJE!

Nie wszystko jednak stracone, a fani Mai mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ ich ulubiona aktorka rozpoczyna właśnie pracę na planie nowego serialu TVN pt. “Diagnoza”.  13 – odcinkowy serial medyczny trafi do emisji jesienią, a każdy z nich będzie prezentował widzom zupełnie inną historię i inną diagnozę pacjenta. Miejscem akcji będzie szpital na Śląsku, a w rolach głównych – tamtejszy personel. 

Maja Ostaszewska wcieli się w tym serialu w rolę Anny, ofiary wypadku samochodowego, która na skutek obrażeń traci pamięć, a kolejne odsłony serialu będą pokazywać jak z czasem wracają do niej wspomnienia.

Wybitnymi lekarzami w “Diagnozie” będą m.in. Adam Woronowicz, Anna Smołowik, Beata Ścibakówna, Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski.

Jesteście ciekawi co z tego wyniknie? Niestety efekty pracy dopiero jesienią!


Nie ma więcej wpisów