Margaret jakiej nie znacie!

Dziś do sprzedaży trafił najnowszy numer magazynu “Glamour”. Gwiazdą tego wydania jest wokalistka Margaret.

Polecamy: MARGARET W WYJĄTKOWYM WYWIADZIE DLA “ZWIERCIADŁA”: LUBIĘ SZWEDZKI MENTAL

W ostatnim czasie można mieć wrażenie, że wywiadów z Małgosią pojawia się wiele, więc jeśli jesteście znudzeni tradycyjnymi rozmowami, redakcja “Glamour” zaproponowała zupełnie inną formę artykułu. Na łamach pojawił się tekst podzielony na kilka akapitów. Każdy z nich rozpoczyna się słowami “W realu jestem…” i tu pojawiają się wypowiedzi artystki, która odkrywa swoją nieznaną dotąd twarz. 

Jesteście ciekawi czym różni się Margaret od Małgosi Jamroży? Jaki styl preferuje każda z nich i dlaczego Małgosia usunęła aplikację Facebooka z telefonu? To i wiele innych smaczków dotyczących wokalistki znajdziecie w “Glamour”.

Zobacz również: “SREBRNE JABŁKA”: MARGARET W FUTERKU BALENCIAGA. TAKIE SAMO NOSIŁA RIHANNA!

W realu jestem dresiarą. Na moim Instagramie widać, że ja się modą bawię. Że ona mnie kręci. Ale kiedy mam wolny dzień, na ostatnim miejscu stawiam myślenie o tym, co na siebie włożyć. Chodzę w piżamie, w sportowych ciuchach i wyglądam jak…dresiara (…) Zakupy? W ogóle na nie chodzę. Nie zarywam nocy przed komputerem,żeby polować na przeceny w sklepach internetowych. Nie obchodzą mnie trendy ani co który dom mody pokazał na nowy sezon

Za okładkę i piękną sesję zdjęciową odpowiada Gosia Turczyńska


Nie ma więcej wpisów