o9651H117Hc

W ostatnich dniach odbyła się premiera DVD trasy koncertowej Dody Riotka Tour. Artystka na miejsce tego wydarzenia wybrała Teatr Sabat, którego założycielką jest Małgorzata Potocka. Czy wkrótce zobaczymy Panie razem na scenie teatru? 

Dorota wystąpiła na 15-leciu Teatru Sabat, gdzie poznała i zaprzyjaźniła się z Małgorzatą Potocką. Już wtedy podobno powstał pomysł na wspólne show z Dodą. Kiedy będziemy mogli się wybrać na spektakl? 

Nie tak szybko, ponieważ przygotowanie rewii to jest bardzo długi okres, to nie jest tak od razu. Myślę, że w końcu znajdziemy czas, i Ja i Dorota, żebyśmy się zamknęły i stworzyły wielki spektakl. 

Pani Małgorzata przyznaje, że lubi wszystkie polskie artystki, ale do Dody ma szczególną słabość. Wspomina o jej niezwykłym temperamencie i przebojowości. Zatem o czym miałoby być to wielkie show? 

Polecamy – Doda o swojej płycie koncertowej “Riotka Tour”: Jestem z innej planety! [WIDEO]

Rozmawiałyśmy, o takiej biograficznej rewii. Zarówno ona ma bogate życie prywatne i ja mam bogate życie prywatne. Było by to o miłości, o mężczyznach, o szaleństwach i o tym jak kochamy sztukę. 

Wydaje się być bardzo możliwe, że obie artystki zobaczymy razem na scenie. Trzymamy kciuki, żeby się wszystko udało. A tymczasem zapraszamy do Teatru Sabat na rewię “Show Girls” z Paullą.

Zobacz również – Krzysztof Ibisz 30 lat temu nie myślał o karierze. Coś się zmieniło?

 

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów