Pragniesz zostać modelką lub zgłębić swoją wiedzę o modzie? Ta książka powinna koniecznie znaleźć się w Twojej domowej biblioteczce

„Dobre uczennice zostają Top Modelkami“ – taki tytuł nosi nowo wydany poradnik autorstwa Małgorzaty Leitner, właścicielki agencji Avant Models. Na łamach książki autorka przybliża szczegóły branży modelingowej i tłumaczy pojęcia z nią związane, takie jak casting director, kompozyt czy book. Dzieli się także tajnikami sukcesu top modelek, które rozwijały się pod jej skrzydłami i podbiły światowy rynek – są to m.in. Anna Jagodzińka, Kasia Struss, Magdalena Mielcarz czy Joanna Krupa. Natomiast Karolina Pisarek, inna podopieczna agencji, promuje książkę na swoim Instagramie – zabrała ją ze sobą na kontrakt modelingowy do Tokio, by w każdej chwili móc zajrzeć do cennych porad Leitner.

Polecamy – Buty z futerkiem i pomponami – propozycja warta grzechu?

Ta książka to także niezbędnik dla dziewczyn, które marzą o karierze modelki, ale nie wiedzą od czego zacząć – z lektury dowiedzą się między innymi o tym gdzie szukać swojej szansy, jak dbać o ciało i jak przygotować się na casting.

Tytuł niesie w sobie przekonanie, że tylko nieustanna praca nad sobą i doskonalenie różnych umiejętności gwarantują sukces w zawodzie modelki. Leitner pisze, że decydujący wpływ na karierę ma charakter, a nie uroda czy wzrost i podkreśla, jak ważna jest znajomość języków obcych, kultura osobista, odwaga i upór w dążeniu do celu.

Polecamy każdemu, kto interesuje się modą!

Zobacz również – Doda wystąpi w Teatrze Sabat z Małgorzatą Potocką? Mamy odpowiedź!

 


Nie ma więcej wpisów