Daleka Azja, Bliski Wschód, słoneczna Floryda i Kalifornia: biznesowe podróże ludzi świata mody niczym wymarzony urlop

Nie możecie doczekać się lata? Te polskie osobistości świata mody przybliżą wam jego klimat! Zazdrościmy modelkom, które dzięki wyjazdom na kontrakty mogą cieszyć się upałami i niesamowitymi widokami: Karolina Pisarek, uczestniczka ostatniej edycji programu Top Model sufruje u wybrzeży Japonii i zwiedza Tokio, a Dominika Robak z agencji D’Vision, znana m.in. sesji dla magaznów takich jak K MAG i Zwierciadło czy kampanii marki ALOHA FROM DEER mieszka obecnie w sąsiedztwie dubajskich drapaczy chmur i palm.

Polecamy – Maffashion czy Jessica Mercedes? Która blogerka wypadła lepiej na pokazie La Manii?!

Anja Rubik też odwiedziła Kraj Kwitnącej Wiśni. Za swój cel obrała historyczne miasteczko Kyoto, gdzie zwiedza świątynie i zachwyca się lodami o smaku zielonej herbaty. Nic dziwnego – zielona herbata pochodzi z Azji, więc to właśnie tam produkty na bazie tego napoju są najbardziej autentyczne i aromatyczne.

Za to Marta Boliglova, projektantka marki CHAOS by Marta Boliglova, swoją ostatnią sesję zdjęciową realizowała na Florydzie, przy okazji zahaczając o Miami. Na jej zdjęciach miasto to prezentuje się jako pełne kolorów, żywe i stylowe, całkiem jak ubrania sygnowane jej nazwiskiem! Do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Kalifornii udała się także Areta Szpura, współzałożycielka LOCAL HEROES. Tam słońce jej nie opuszcza, Areta pokazuje się więc w krótkich spódniczkach, siateczkowych topach i fantazyjnych okularach przeciwsłonecznych.

Zobacz również – Rozenkowie na ściance Magnum! Jak wypadli?

Zrzut ekranu 2017-04-25 o 21.56.44

fot. Instagram

Bądź na bieżąco z modą – polub nas na Facebooku! 


Nie ma więcej wpisów