Małgorzata Rozenk-Majdan wraz ze swoim mężem Radosławem wtorkowy wieczór postanowili spędzić pozując na ściance lodów Magnum. Jak wypadli?

Miłość tych dwojga kwitnie i to bardzo dobrze! Para lubi pokazywać się na takich imprezach razem i świetnie im to wychodzi. We wtorkowy wieczór Perfekcyjna Pani Domu wraz z byłym mężem Dody wybrali się na imprezę marki Magnum, która była połączoną z pokazem kolekcji Joanny Przetakiewicz – LaMania

Małgorzata ostatnio dość często nosi kreację uczestniczki drugiej edycji “Azja Expres” dlatego nie mogło zabraknąć jej na imprezie. Gosia miała na sobie żółta bluzkę projektu LaMania na którą zarzuciła kurtkę tej samej marki. Dół był stonowany spódnicą w kolorze bieli od Mint Label. Oryginalne w tej stylizacji okazały się dodatki mianowicie szpilki oraz torebka w kolorze niebieskim. Nie chcemy podliczać całości stylizacji, ale pewnie suma przyprawiała by nas o zawrót głowy. 

Radosław jak na prawdziwego mężczyznę przystało miał na sobie elegancji garnitur. Góra w stonowanym kolorze niebieskim, za to spodnie w bardzo modnym odcieniu tego sezonu szarym!

sta_8082

fot. strefagwiazd.net / Stach Leszczyński

 


Nie ma więcej wpisów