WHE8MP35AM8

Dominika Gwit w związku ze swoim udziałem w “Tańcu z Gwiazdami” jest rozchwytywaną gwiazdą. Czy aktorka przyjęła propozycję zostania jurorką w najnowszym show Polsatu?

Aktorka właśnie zakończyła swoją przygodę w 20. edycji Tańca z Gwiazdami. Razem z Żorą Koroliow dotarli do ósmego odcinka show. Jak podkreśla Dominika była to dla niej niezapomniana przygoda! 

ZOBACZ –  ZA NAMI KOLEJNY ODCINEK TZG. KTO ODPADŁ?

Telewizja Polsat już nie długo szykuję nowe show w swojej ramówce. Najwidoczniej Nina Terentiew zauważyła lub powinna zauważyć, że Dominika cieszy się bardzo dużym powodzeniem u publiczności – czy chciała zaangażować ją do nowego programu Curvy Supermodel, gdzie miałaby zostać jurorką lub prowadzącą? Dodatkowo aktorka ceniona jest za humor i dystans do siebie, dlatego wydawałaby się idealną kandydatką. Po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami poprosiliśmy Dominikę o komentarz – czy to prawda, że została prowadzącą nowego program w Polsacie?

To jest nieprawda. Nikt mi nie zaproponował czegoś takiego, nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. 

Postanowiliśmy wyprzedzić dalsze spekulację na ten temat i dopytaliśmy Dominikę, gdyby jednak taka propozycja się pojawiła to czy by ją przyjęła: 

Myślę, że tak czemu nie nowe wyzwania, nowe możliwości. 

Zobacz również – Natalia Szroeder komentuję klip “Poka Sowe”

 

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub na fanpage na Facebooku.


Nie ma więcej wpisów