Martyna Wojciechowska jest właśnie w trakcie nagrywania kolejnego odcinka Kobiety na krańcu świata. Dziennikarka obecnie przebywa w Pakistanie, gdzie została zatrzymana przez tamtejszy wywiad wojskowy!

Polecamy: CÓRKA LEWANDOWSKICH MA JUŻ PROFIL NA INSTAGRAMIE!

O całej zajściu Martyna Wojciechowska poinformowała fanów na swoim profilu Facebook’owym:

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy… – pisze Martyna Wojciechowska. W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu „Kobieta na krańcu świata” zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska. W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M. – napisała.

W komentarzach pod postem fani dziennikarki dodają jej otuchy:

Pani Martyno jestem Pani fanką i cały czas trzymam za Panią kciuki. Tym razem także i życzę Pani i całej ekipie byście wrócili bezpiecznie do domu cali i zdrowi.

Jechałem tamtędy jakiś miesiąc temu. Północny Pakistan jest porównywalny do Beludżystanu pod względem kontroli, pełno tam policji, wojska i innych lokalnych służb, jest tam również masa kontroli na drodze. Trzymam kciuki za odzyskanie sprzętu i za szczęśliwy powrót!

Wysyłam moc dobrej energii, dla której nie ma odległości, wierząc, że powrót dojdzie do skutku. A sprzęt….cóż czasem trzeba odpuścić rzeczy materialne, nawet dla szczęśliwego końca!!!

Mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. W końcu to nie pierwsza tak ekstremalna przygoda w życiu słynnej podróżniczki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: DOROTA SZELĄGOWSKA WRAZ Z EKIPĄ ZAŁOŻYLI ZESPÓŁ DISCO POLO. ZOBACZCIE WYSTĘP DOROTEXU!

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy…W pół…

Posted by Martyna Wojciechowska on Thursday, May 4, 2017

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów