d7Fw-K5m1qg

Doda to jedna z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu, która lubi co jakiś czas zaskakiwać swoich fanów. Tak się stało tym razem, gdy pokazała swój najnowszy teledysk.

Sens to trzeci singiel z płyty Choni pochodzący z reaktywacji zespołu Virgin. Przed tym utworem Doda promowała “Niebezpieczną Kobietę” oraz “Kopiuj-Wklej”. Wokalistka od pewnego czasu zapowiadała, że teledysk będzie inny niż te, które już zrealizowała. W naszym wywiadzie podkreślała:

Bardzo dużo w mojej twórczości stawiam na przesłania, metafory, symbole. Może nie dosłownie żeby każdy miał jakąś zabawę odczytując ten szyfr artystyczny.

Jak możemy widzieć po pierwszych kadrach teledysk nacechowany jest metaforami oraz ostatnimi rozczarowaniami wokalistki co do miłości. Doda w teledysku występuję w dwóch rolach motyla zamkniętego w gablocie oraz motyla na wolności, który później przeradza się w ćmę. Cały plan był realizowany w Warszawie, gdzie w tle możemy podziwiać charakterystyczne widoki ze stolicy.

ZOBACZ – Półfinał Tańca z Gwiazdami. Kto się pojawił?

Reżyserem klipu jest Justyna Dudek, która również była odpowiedzialna za przygotowanie poprzedniego teledysku piosenkarki i Virgin do utworu „Kopiuj-wklej”, który okazał się jednym z największych hitów polskiego YouTube’a.

18362363_120332000599511274_54449054_o

 

fot. screen z youtube


Nie ma więcej wpisów