Przybysz wraca do gry!

Jeśli jesteście fanami muzyki Natalii Przybysz ta wiadomość na pewno Was ucieszy. Już za kilka miesięcy (jesienią) do sprzedaży trafi jej nowa solowa płyta. Będzie to kolejne wydawnictwo po albumie “Prąd” wydanym w 2014 roku.

Już teraz można zapoznać się z pierwszym singlem pt. “Światło nocne”. Jest to pierwsza piosenka zapowiadającą nowy materiał i musimy przyznać jesteśmy pozytywnie zaskoczeni nowym brzmieniem. Przy okazji prezentacji słuchaczom singla, Natalia Przybysz zdradziła również, że znana piosenka “Sto Lat” z poprzedniej płyty “Prąd” opowiada o alkoholizmie, a ta najnowsza jest kontynuacją.

Przypominamy: NATALIA PRZYBYSZ NAGRODZONA PRZEZ “WYSOKIE OBCASY”. SŁUSZNIE ZOSTAŁA SUPERBOHATERKĄ?!

Nie mówiłam o tym wcześniej, ale piosenka “Sto lat” z płyty “Prąd” jest o alkoholizmie. To z tego powodu bardzo często kobiety chodzą w zbrojach. Bardzo wiele rzeczy ukrywamy i udajemy przed sobą. Często nawet nie wiemy, kim jesteśmy. Przydałaby się nam zbiorowa terapia – mówi Przybysz

W teledysku Anny Bajorek wystąpiła Natalia wraz ze swoją nauczycielką tańca Izą Szostak. Wokalistka przyznała, że uwielbia tańczyć i robi to w chwilach gdy nikt nie patrzy, a więc “po zmroku”

Pół roku temu zaczęłam tańczyć z Izą Szostak. Bardzo wiele mi to daje. Taniec to jedna z tych rzeczy, którą robię “po zmroku”, czyli jak nikt nie patrzy. Dlatego chciałam pokazać to w teledysku do tej właśnie piosenki. Wszystko inne było po stronie Ani i Izy, która w choreografii pokazała proces uczenia się ruchu i naszego spotkania

Jak się Wam podoba nowe brzmienia, które zaprezentowała Natalia Przybysz? My jesteśmy zachwyceni! Posłuchajcie koniecznie!


Nie ma więcej wpisów