Piosenkarz, instrumentalista Zbigniew Wodecki miał wczoraj po południu udar. Trafił do szpitala.

Piosenkarz Zbigniew Wodecki wszystkim znany z takich utworów jak “Pszczółka Maja” czy jako juror “Tańca z Gwiazdami” transmitowanej wówczas przez TVN trafił wczoraj po rozległym udarze w ciężkim stanie do szpitala.

Polecamy – Nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Zbigniewa Wodeckiego!

O potwierdzenie tej informacji poprosiliśmy managera piosenkarza – Mariusza Nowickiego. Poprosił o telefon w dniu jutrzejszym ponieważ w chwili obecnej nie mógł rozmawiać.

Piosenkarz od dłuższego czasu nie pojawiał się w mediach, ale nic nie wskazywało, że jego stan jest bardzo ciężki. Jak podaję nasz informator rodzina ciągle ma nadzieję, że Zbyszek wyjdzie z tej ciężkiej sytuacji w której się znalazł.Już jakiś czas temu w wywiadach piosenkarz wspominał, że czeka go operacją w związku z migotaniem przedsionków…

Migotanie przedsionków, rozedma płuc… To takie choroby trębaczy. Miałem robione badanie krwi, prawdopodobnie będę miał też koronarografię (badanie tętnic wieńcowych – red.). – Po tych wszystkich badaniach lekarz zdecyduje, czy mam mieć poważniejszy czy mniej poważny zabieg, bo jakiś jest konieczny…

Polecamy – Zmartwiony Michał Szpak opowiada o spotkaniu ze Zbigniewem Wodeckim

Zbigniew Wodecki na scenie obecny jest już ponad 40 lat. W swoich początkach związany był z krakowską Piwnicą pod Baranami i zespołem Anawa. Akompaniował też Ewie Demarczyk na skrzypcach, instrumencie na którym uczył się grać od wczesnych lat dziecięcych. Karierę wokalną rozpoczął nieco później, do dziś zresztą twierdzi, że jest przede wszystkim skrzypkiem, który śpiewać zaczął przez przypadek. Przypomnijmy, że kompozytor ma zaledwie 67 lat!

Życzymy Panu Zbyszkowi dużo zdrowia i siły dla wspierającej go rodziny.

Zobacz również – Reakcja gwiazd na informację o ciężkim stanie Wodeckiego! Sprawdź co powiedziały!

scena z: Zbigniew Wodecki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

 

fot. Piętka Mieszko/AKPA


Nie ma więcej wpisów